با بهترین بهترین ترفند ها برای عکاسی با کروماکی آشنا شوید

پیش از هر چیزی باید به این موضوع اشاره کنیم که تکنولوژی کروماکی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی قادر به برداشت فیلم ها و همین طور عکس های مورد نظر خود باشید و به این ترتیب به راحتی قادر به بازاریابی یا تبدیل شدن به یک فرد معروف در شبکه های اجتماعی (مانند اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک) خواهید بود که به یک کسب و کار بسیار سود ده در این روزه ها تبدیل شده است. گفتنی است این امکان برای شما فراهم شده است تا با بهره گیری از یکی از همین محصولات و این تکنولوژی ها کار های زیادی را انجام دهید و قادر به برداشت فیلم ها و فیلم برداری در موقعیت های مختلفی باشید. گفتنی است به راحتی با استفاده از کروماکی و ترفند هایی که در ادامه در کروماکی لند به آن ها می پردازیم، به راحتی کسب و کار خود را راه اندازی نمایید. در نتیجه به شما پیشنهاد می دهیم که پیش از ار هر کاری اول اقدام به خرید یک فون عکاسی یا یک استودیوی کروماکی خانگی نمایید تا قادر باشید تا فیلم ها و همین طور عکس های با کیفیتی را برداشت نمایید. در ادامه می خواهیم به ترفند هایی برای عکاسی با کروماکی بپردازیم.

استودیوی کروماکی خالی

سافت باکس

با این که وسایل زیادی مانند فون عکاسی و همین طور فون کروماکی پرتابل و همین طور دیگر وسایل مانند رینگ لایت ها و همین طور میکروفون بویا M1 در اختیار تان قرار گرفته است، اما با این حال باید به داشت باشید که اگر به دنبال افزایش سطح عکس برداری های خود به صورت بالایی هستید و می خواهید تغییرات گسترده ای را در پروسه عکس برداری خود ایجاد کنید، بی شک شما نیاز به یک محصولی مانند سافت باکس دارید تا قادر به عکاسی با کروماکی باشید. این محصولات یکی از بهترین ها برای نور پردازی شمرده می شود و این امکان را به شما می دهند تا حتی در هنگام شب نیز به عکاسی و همین طور در فضای باز نیز به عکاسی و فیلم برداری بپردازید. در حقیقت بای خرید یکی از این محصولات دیگر محدودیت چندانی در هنگام عکس برداری در اختیار ندارید و قادر به انجام طیف وسیعی از اعمال خواهید بود. پس همین حالا اقدام به خرید یک سافت باکس نمایید تا کیفیت عکس های خود را بهبود ببخشید. به این ترتیب قادر به بازاریابی خواهید بود و یک ایفلوئنسر در شبکه های اجتماعی شوید.

بهره گیری از فوتوشاپ

استودیوی کروماکی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی ها در تکنولوژی کروماکی این است که این فن آوری این اجازه را به کاربران می دهد تا به سادگی قادر به استفاده از طیف وسیعی از نرم افزار های مختلف باشند. با این :ه فون کروماکی یک وسیله فیزیکی است، اما باید بدایند که این محصول ارتباط تنگاتنگی با نرم افزار های مختلف دارد و با استفاده از نرم افزار های گوناگونی مانند فوتوشاپ حتی می توانید از قابلیت انیمیشن سازی این نرم افزار ها در فون کروماکی و با لباس کروماکی بهره بجویید. این یکی از ویژگی های خاص در فون کروماکی محسوب می شود که نظر بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کرده است. این امکان برای شما فراهم شده است تا با بهره گیری از این نرم افزار های ادوبی و مخصوصا و مهم تر از همه ادوبی فوتوشاپ قادر به انجام طیف وسیعی از کار ها باشید و برای مثال جلوه های مختلف و افکت های گوناگونی را بهره ببرید و اقدام به کسب درآمد و گسترش کسب و کار تان نمایید. پس به شما توصیه می کنیم که حتما کار با این نرم افزار های بسیار کارآمد را یاد بگیرید و در شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنید.

استفاده از فون کروماکی پرتابل

گفتنی است مدل های زیادی از فون کروماکی در بازار وجود دارد که هر کدام از قابلیت های مختلفی بهره می گیرند. شما با بهره گیری از یکی از همین مدل ها به راحتی قادرید کار های زیادی را به سرانجام برسانید و گفتنی است قادر به برداشت عکاسی و همین طور فیلم هایی با کیفیت بالایی خواهید بود. یکی از همین محصولات فون کروماکی پرتابل محسوب می شود که این امکان را به شما و همین طور دیگر تولید کنندگان محتوای علاقه مند به تولید محتوای با کیفیت می دهد تا به راحتی قادر به برداشت فیلم ها و همین طور عکس های مختلف باشند و به این ترتیب تفاوت های زیادی را در کیفیت و همین سطح کار خود را اعمال نمایند. با استفاده از این فون کروماکی پرتابل شما به راحتی قادرید در موقعیت های مختلف و مکان های گوناگون به سادگی قادر به عکاسی و فیلم برداری باشید. همین مدل این امکان را برای شما فراهم کرده است که با استفاده از آن قادر به انجام بسیاری از کار ها باشید و به این ترتیب عکس های بیش تری نسبت به قبل بگیرید و در بین دیگر محتوا های بازار کاملا یونیک و جذاب باشید. پس اگر می خواهید همین حالا سطح تولید محتوای خود را افزایش دهید یا می خواهید برای مثال در فضا های مختلف اقدام به عکس برداری و برداشت عکس کنید که مطمئن باشید که کیفیت کار شما را افزایش می دهد و ممکن است به افزایش مخاطبان منجر شود، همین حالا یک فون کروماکی پرتابل را از کروماکی لند سفارش دهید تا قادر به افزایش کیفیت عکس های خود باشید.

جمع بندی و کلام آخر

استودیو کروماکی

در آخر می خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که ترفند ها و همین روش های زیادی وجود دارد تا به برداشت عکس با کروماکی بپردازید. اما هیچ وقت فراموش نکنید که شما نیاز دارید در مرحله اول یک داستان عالی برای محتوای خود تدارک ببینید و سپس به فکر کیفیت کار و همین طور کیفیت عکس برداری و فیلم برداری باشید. پس ما به شما توصیه می کنیم که حتما در قدم اول به داستانی فکر کنید که می خواهید آن را در ویدیو یا عکس های خود تعریف کنید. شما از چه روشی استفاده کنید؟ آیا می خواهید یک انیمیشن بسازید یا می خواهیم فیلم های کوتاه برداشت نمایید؟ آیا عکس های تان تم خلاقانه یا جدی خواهند شد؟ برای چه کسانی می خواهید آن را تهیه نمایید.