از تغییر بک گراند تا استفاده از افکت ها و جلوه های ویژه

یکی از اصلی ترین ابزار های امروزه و در دنیای مدرن شبکه های اجتماعی به حساب می آیند. ما با کمک آن ها با دوستان جدیدی آشنا می شویم و در این همین کانال های اجتماعی با افرادی با نام اینفلوئنسر نیز آشنا می شویم که اقدام به تولید محتوا در این شبکه ها مانند اینستاگرام یا فیس بوک می کنند. این افراد دارای فالور های زیادی دارند و شما نیز می توانید به یکی از این افراد تبدیل شوید، اگر محتوای جذاب و هیجان انگیزی را تولید نمایید. اما این مقاله در مورد چگونگی تبدیل شدن به اینفلوئنسر نیست، بلکه این مقاله برای افرادی است که در حال حاضر مقدار خوبی فالور دارند و از جامعه بزرگی برخوردار هستند. اما سوال این جاست که چگونه این افراد می توانند فالور های بیش تری داشته باشند و جامعه خود را افزایش دهند؟

در ضمن شما با کمک کروماکی قادر به بازاریابی اینترنتی و بازاریابی تاثیر گذار خواهید بود.

ضبط فیلم در استودیوی فون کروماکی

جواب این سوال بسیار ساده است: شما باید اقدام به تولید محتوایی بهتر، جذاب تر و خیره کننده تر نمایید تا قادر به جلب نظر افراد باشید. در غیر این صورت نمی توانید افراد زیادی را به سمت خود جذب نمایید و قدم به قدم از جامعه شما کاسته می شود و از دیگر اینفلوئنسر ها عقب می مانید.

نا گفته نماند شما می توانید با تولید محتوا در اینستاگرام بپردازید و کسب درآمد کنید.

اما ما این جا هستیم که به شما کمک کنیم تا فالور های خود را افزایش دهید. ما این کار را با گفتن راهنمایی های غلط انجام نمی دهیم، ما روش هایی را به شما معرفی می کنیم که با کمک آن می توانید محتواهایی بهتر و جذاب تر تولید کنید. فون کروماکی یا همان پرده سبز یکی از بهترین راه حل های پیش روی شماست. در ادامه با ما همراه باشید.

در ضمن اگر ما به آموزش کار با کروماکی با نرم افزار های مختلف در مقاله هایی با عنوان آموزش کروماکی با فوتوشاپ و آموزش کروماکی با ادیوس پرداخته ایم.

معرفی بهترین روش های بهره گیری از فون کروماکی برای اینفلوئنسرها

گفته می شود راه حل های زیادی پیش روی شما قرار دارد که با استفاده از هر کدام شما می توانید سطح و کیفیت خود را افزایش دهید. این امکان به شما داده شده است تا با استفاده از این روش ها محبوبیت بیش تری نسبت به قبل دریافت نمایید و قادر به افزایش کسب درآمد خود باشید. از طرفی قابل ذکر است که شما می توانید با ابزار هایی مانند پایه کروماکی، فون عکاسی و میکروفون بویا M1 سطح خود را در تولید محتوا افزایش دهید.

همچنین لباس کروماکی نیز در اختیار تان قرار گرفته است تا قادر به تولید محتوای جذابی باشید.

حذف کردن بک گراند برای برداشت عکس ها و کلیپ های بهتر

یکی از بهترین روش ها برای اینفلوئنسر ها این است که با کمک پرده سبز اقدام به حذف پس زمینه عکس ها و کلیپ های خود نمایند. برای مثال فرض کنید که شما می خواهید عکس هایی با پس زمینه دشت سبزی برداشت نمایید یا می خواهید در پس زمینه یک کلیپ یا پس زمینه خاصی صحبت کنید. این پس زمینه می توانید هر چیزی باشد. از مناظر طبیعی و شهر ها گرفته تا دیگر کلیپ هایی که نمی توانید در دنیای واقعی آن ها را پیدا کنید و در پس زمینه آن ها صحبت کنید یا عکسی برداشت نمایید. شما همین حالا قادر به ساختن استودیوی کروماکی خانگی خود هستید.

استودیوی خالی فون کروماکی

در حقیقت با فون کروماکی پرتابل شما می توانید همه این کار ها را انجام دهید و از طرفی به تولید محتوا هایی جذاب و خیره کننده بپردازید. این امکان به شما داده شده است تا با استفاده از این محصول هر پس زمینه ای که مورد نظر تان را است را به بک گراند عکس ها و کلیپ های خود اضافه کنید. از این رو به طور چشم گیری قادر به صرفه جویی در زمان خواهید بود. برای این که دیگر نیازی نیست مقدار زیادی زمان یا هزینه برای سفر کردن به موقعیت مورد نظرتان خرج کنید و هدر دهید، شما با بهره گیری از یک پرده سبز که حتی می توانید در خانه تان نیز آن را راه اندازی کنید، قادر به تولید عکس های بهتری خواهید بود.

افزودن جلوه های ویژه و افکت های مختلف برای داشتن ویدیو های جذاب تر و تولید تیزر ها برای کسب و کار ها

همیشه افکت ها و جلوه های ویژه باعث جذاب تر شدن ویدیو ها و کلیپ ها و همچنین تصاویر شما خواهند شد. به عنوان یک اینفلوئنسر شما باید اطمینان حاصل نمایید که پست های شما از جذابیت بالایی برخوردار هستند و برای همین می توانید درآمد بیش تری داشته باشید.

با کمک یک پرده سبز ساده این امکان به شما داده شده است تا قادر به اضافه کردن هر افکت و جلوه ای ویژه به کلیپ ها و عکس های خود باشید. همچنین همان طور که در تیتر گفتیم، شما می توانید با استفاده از همین افکت ها برای کسب و کار ها و تبلیغ محصولات آن کلیپ ها و عکس هایی جذاب تر از قبل تولید نمایید. گفتنی است با کمک نرم افزار های مختلف این امکان به شما داده شده است تا بنابر علاقه خود افکت های مختلف و جلوه های ویژه هیجان انگیزی را انتخاب نمایید.

کلام آخر

عکس برداری با فون کروماکی

همان طور که می دانید بسیاری از افراد هر روز در شبکه های اجتماعی فعال هستند و افراد زیادی با بهره گیری از این شبکه ها سعی می کنند تا آخرین اخبار را دریافت نمایند. اینفلوئنسر ها نیز بخشی از این شبکه های اجماعی شمرده می شوند که محتوا های این کانال های اجتماعی را در سراسر دنیا تامین می کنند. گفتنی است این امکان به این دسته از افراد که محبوبیت زیادی دارند داده شده است تا با بهره گیری از فون کروماکی محتوا هایی بهتر و جذاب تر را خلق نمایند.

همان طور که اطلاع دارید این افراد از طریق جامعه و فالور های خود اقدام به کسب درآمد می کنند و برای همین اگر شما به عنوان یکی از همین افراد بتوانید محتوا هایی بهتر و جذاب تر تولید نمایید، بدون شک شما قادر به گسترش کسب و کار خود هستید و می توانید درآمد بیش تری کسب کنید. فون کروماکی یکی از بهترین راه ها برای شما شمرده می شود تا بتوانید عملکرد و سطح خود را از دیگر اینفلوئنسر ها ارتقا دهید و خود را به فردی متمایز و خاص تبدیل کنید. پس اگر می خواهید جزو یکی از همین افراد خاص و یونیک باشید که محبوبیت زیادی دارند، حتما اقدام به خرید یک کروماکی نمایید.