طراحی سایت آموزشی

از تولید محتوا تا فروش محتوا در درکنار شما هستیم

سرعت بهینه

امنیت بهینه

سئو بهینه

چرا باید یک وبسایت داشته باشم؟

امروزه وبسایت‌ها به بخش جداناپذیری از زندگی روزانه ما تبدیل شده‌اند، به طوری که تقریباً کاری نیست که در وبسایت‌ها نتوان به انجام رساند. سایت‌های مختلف با استفاده‌های کاملاً متفاوت وجود دارد که این اتفاق‌ها را برایمان رقم می‌زنند. داشتن یک وبسایت خوب و شایسته برای کسب‌وکارتان از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای رونق کسب‌وکار خود انجام دهید. مهم نیست که چه نوع سایتی می‌خواهید طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت

مزایا استفاده از وبسایت

استفاده کردن از وبسایت‌ها برای کسب‌وکار خود مزایای بی‌شماری دارد که استفاده از آنها را به یک گزینه بسیار مناسب برای ارتقا و توسعه روند کاری شما تبدیل می‌کند. در ادامه به چندین مورد از آنها می‌پردازیم.

1) آسان شدن کارها

با استفاده کردن از سایت‌ها، به علت اینکه بسیاری از مراحل کاری شما به‌صورت اتوماتیک توسط سایت شما به انجام می‌رسد؛ کارهایتان به‌سادگی هر چه تمام‌تر انجام می‌شود. برای مثال دیگر محاسبه و نمایش فاکتور، مدیریت انبار و موجودی، حساب و کتاب میزان سود خالص و غیره دیگر کار شما به‌حساب نمی‌آیند کافی است آنها را به سایت خود بسپارید تا این اعمال پیچیده را به‌راحتی هرچه تمام‌تر انجام دهد.

2) صرفه‌جویی در زمان

داشتن یک وبسایت موجب اتوماتیک شدن بسیاری از کارها شده و از دوباره‌کاری و اهمال‌کاری شما جلوگیری می‌کند. در نتیجه کل زمان شما صرف کارهای مفید می‌شود و راندمان کاری شما را به میزان بسیار زیادی افزایش می‌دهد. اگر طراحی سایت به‌درستی انجام شود آن را به وسیله‌ای بسیار قدرتمند می‌کند.

طراحی سایت

3) صرفه‌جویی در میزان مخارج

به دلیل اینکه بسیاری از کارهای سایت به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شوند، دیگر نیازی ندارید که برای هر کاری فردی را استخدام کرده و به او حقوقی بپردازید. کافی است یک سایت برای کسب‌وکار خود راه‌اندازی کنید و از مزیت‌های بی‌شمار آن بهره‌مند شوید. طراحی سایت به‌صورت اصولی می‌تواند باعث افزایش میزان درآمد و کاهش مخارج کسب‌وکار شما شود.

قابلیت‌هایی که می‌توان در طراحی سایت لحاظ کرد!

سایت‌ها دارای قابلیت‌هایی هستند که به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شوند و هم در زمان و سرمایه شما صرفه‌جویی می‌کنند. در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم.

1) اتوماتیک سازی مراحل خرید

اگر شما یک بوتیک یا سوپر مارکتی داشته باشید می‌دانید که باید برای هر کاری فردی استخدام کنید تا کارها به انجام برسند اما تأسیس یک وبسایت سبب کاهش نیروهای لازم جهت کار شما می‌شود. تمام مراحل خرید و پرداخت به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شوند و مبلغ خدمت یا کالا شما مستقیماً به حسابتان واریز می‌شود و تنها کاری که نیاز است انجام شود، پست کردن کالا به مشتری است.

طراحی سایت

2) دریافت اطلاعات کاربر

وقتی که کاربران شما در سایت ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات ثبت نامی آنها در سرور شما ثبت می‌شود. این یک فرصت خوب برای بازاریابی به‌صورت هدفمند است، زیرا شما می‌توانید بخشی از مخاطبان سایتتان که دارای یک سری شروط برای مثال سن، جنسیت و غیره هستند؛ تخفیف بگذارید و یا هدیه‌ای برایشان در نظر بگیرید. این‌گونه کارها در سایت‌ها به‌راحتی قابل انجام هستند و در نهایت باعث افزایش فروش شما می‌شوند.

طراحی سایت

3) جواب سؤال‌های تکراری را ندهید

با داشتن یک سایت می‌توانید تمام اطلاعاتی که مخاطب شما در باره خدمت یا محصولی که دارید، نیاز دارد به‌صورت جامع و کامل دست پیدا کند و در صورت ابهام یا سؤالی دیگر به شما مراجعه کند. دیگر نیاز نیست جواب تک‌تک دایرکت‌ها را تایپ کنید، کافی است لینک صفحه محصول خود را در اختیار او قرار دهید. طراحی سایت شما به صورتی انجام می‌شود که جای هیچ‌گونه سؤالی برای مخاطبتان باقی نماند.

4) افزایش اعتبار و پرستیژ کاری

یک وبسایت به کسب‌وکار شما هویت می‌بخشد و مهر رسمیت بر آن می‌کوبد. اگر اکثر شرکت‌های موفق دنیا را بررسی کرده باشید برای خود دارای وبسایت بوده و اکثر خدمات آنها توسط درگاه وب آنها برای مشتریانشان قابل دسترسی است. حال شما می‌خواهید وبسایت کاری شما که نشان از کیفیت کار و خدمت شماست، بی‌کیفیت و بدون محتوا باشد؟ جواب شما قطعاً خیر است زیرا از اهمیت این موضوع آگاه هستید. کروماکی لند نیز از اهمیت این موضوع آگاه است و بهترین خدمات را در اختیارتان قرار می‌دهد.

طراحی سایت

5) افزایش فروش

در نهایت داشتن یک وبسایت به علت ورودی‌هایی که از مکان‌های مختلفی همچون شبکه‌های اجتماعی و موتور های جستجو برای سایت می‌آورد، می‌تواند باعث افزایش فروش شما شود. این به این معنی است که طراحی سایت حرفه‌ای برای کسب‌وکارتان می‌تواند بر میزان سوددهی آن به میزان قابل‌توجهی بیفزاید.

طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

طراحی وبسایت یک پروسه بسیار مهم و پر چالشی است زیرا طراحی آن باید به صور اصولی و درست انجام شود تا نتایج نهایی چشمگیر باشند. در ادامه به مراحل کاری آن می‌پردازیم.

1) طراحی طرح اولیه و وایر فریم

در ابتدا نیاز است یک طرح کلی از و نمادین از وبسایت شما رسم شود تا بدانیم جای هر چیز کجاست و چه صفحاتی دارد. در این طرح کلی فقط جایگاه و تعداد آیتم‌های سایت مهم است و از لحاظ ظاهری زیاد اهمیت ندارد چراکه در مرحله بعدی به آن پرداخته می‌شود. این وایر فریم در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و در صورت تأیید به مرحله بعدی می‌رویم. سایت‌هایی که توسط کروماکی لند طراحی می‌شوند دارای طرح اولیه هستند.

طراحی سایت

2) طراحی رابط کاربری

حال نوبت طراحی رابط کاربری سایت شما است، در این مرحله صفحات سایت به زیبایی هرچه تمام‌تر در نرم‌افزارهای ui و ux مثل Adobe XD طراحی می‌شوند و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. تم رنگی، فونت و دیگر المان‌هایی که در ظاهر سایت شما دیده می‌شوند در این مرحله طراحی و به این رسم اولیه اضافه می‌شوند. پس از تأیید مشتری به مرحله بعدی می‌رویم. سایت‌هایی که توسط ما اجرا می‌شوند، برای آنها طرح رابط کاربری رسم می‌شود.

طراحی سایت

3) اجرای طراحی سایت به‌صورت واکنش‌گرا

حال به مرحله مهم کار یعنی کدزنی و اجرای سایت شما در محیط اینترنت می‌رسیم، در این مرحله تمام المان‌ها و صفحات سایت در محیط وب ساخته می‌شوند و در کنار هم قرار می‌گیرند. طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو بسیار حائز اهمیت است، چرا که آیا کاربران شما با هر دستگاهی که دارند مانند گوشی یا کامپیوتر می‌توانند سایت شما را به‌درستی مشاهده کنند؟ با طراحی سایت مطابق اصول طراحی واکنش‌گرا این عمل به انجام می‌رسد. وبسایت‌های ساخته شده توسط کروماکی لند به‌صورت واکنش‌گرا طراحی می‌شوند.

طراحی سایت

4) طراحی سایت اصولی مطابق قوانین سئو

همچنین برای اینکه سایت شما موردتوجه موتور های جستجو قرار گیرد نیاز دارد که طراحی آن مطابق اصول سئو باشد. به عبارتی طراحی سایت باید از نظر سرعت و ظاهر مورد تأیید کاربران و موتورهای جستجو قرار گیرد تا در نتایج اول قرار بگیرید. تمامی سایت‌هایی که توسط ما اجرا می‌شوند بر اساس اصول سئو کدنویسی و اجرا می‌شوند تا از این نظر هیچ‌گونه مشکلی برایتان وجود نداشته باشد.

طراحی سایت

5) پشتیبانی طراحی سایت

سایت‌ها نیاز به پشتیبانی و تنظیم دارند، برای مثال آپدیت کدهای سایت از کارهایی است که در پشتیبانی سایت انجام می‌شود. با این کار از هرگونه نفوذ امنیتی و هک به سایت خود می‌توانید به‌راحتی جلوگیری کنید. در صورت نیاز کروماکی لند پشتیبانی سایت‌های شما را بر عهده می‌گیرد.

کروماکی لند از ابتدا تا انتهای طراحی سایت

کروماکی لند صفر تا صد طراحی سایت شما را بر عهده گرفته و طراحی آن را مطابق بر اصول و استانداردهای موجود انجام می‌دهد. به‌راحتی می‌توانید در طراحی و اجرای سایت خود به ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. اگر هرگونه سؤال در این مورد برای شما پیش آمد می‌توانید از بخش تماس با ما سایت آن را با کروماکی لند در میان بگذارید.

از تولید محتوا تا فروش محتوا همراهتان هستیم!

جهت مشاوره و یا سفارش طراحی سایت باما تماس بگیرید.

پکیج نقره ای
1/500/000 تومان
 • تم سایت : قالب آماده
 • انجام کانفینگ های امنیتی
 • بهینه سازی سئو
 • طراحی با قالب های آماده
 • زمان اجرا: 6 روز کاری
 • همراه با آموزش کار با سایت
پکیج الماسی
تماس بگیرید
 • تم سایت : طراحی کاملا اختصاصی
 • انجام کانفینگ های امنیتی
 • محتوا نویسی
 • بک لینک سازی
 • بهینه سازی سئو
 • ارائه استراتژی سئو
 • دو ساعت مشاوره سئو
 • طراحی سفارشی
 • زمان اجرا: بیش از ۳۰ روز
 • همراه با آموزش کار با سایت
 • همراه با پشتیبانی سه بعدی
 • همراه با هدیه
 • و...
فهرست