طراحی لوگو

[vc_row bg_type=”grad” bg_grad=”background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%, #E3E3E3), color-stop(35%, #E3E3E3), color-stop(55%, #E3E3E3), color-stop(75%, #E3E3E3));background: -moz-linear-gradient(top,#E3E3E3 0%,#E3E3E3 35%,#E3E3E3 55%,#E3E3E3 75%);background: -webkit-linear-gradient(top,#E3E3E3 0%,#E3E3E3 35%,#E3E3E3 55%,#E3E3E3 75%);background: -o-linear-gradient(top,#E3E3E3 0%,#E3E3E3 35%,#E3E3E3 55%,#E3E3E3 75%);background: -ms-linear-gradient(top,#E3E3E3 0%,#E3E3E3 35%,#E3E3E3 55%,#E3E3E3 75%);background: linear-gradient(top,#E3E3E3 0%,#E3E3E3 35%,#E3E3E3 55%,#E3E3E3 75%);”][vc_column][vc_column_text]

طراحی لوگو

از تولید محتوا تا فروش محتوا در درکنار شما هستیم

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][us_iconbox img=”12649″ title=”طراحی مفهومی” size=”128px”][/us_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][us_iconbox img=”12653″ title=”طراحی مدرن و بروز” size=”128px”][/us_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][us_iconbox img=”12652″ title=”طراحی اصولی” size=”128px”][/us_iconbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

طراحی لوگو چرا مهم است؟

هنگامی که وارد یک سایت یا پیج کاری اینستاگرام می‌شوید، اولین چیزی که به چشممان می‌خورد لوگو آن برند است. لوگو جزئی بسیار مهم از نماد برند شماست که باید به بهترین نحو طراحی شود. برای داشتن یک برند معتبر یک لوگوی حرفه‌ای نیاز است. هر لوگویی که طراحی می‌شود باید شامل یک سری ویژگی باشد در ادامه به آنها می‌پردازیم.

طراحی لوگو

1) زیبایی در سادگی است

لوگوهایی که طراحی می‌شوند باید ساده باشند چراکه به‌راحتی با کوچک و بزرگ شدن قابل شناسایی باشند. اگر لوگو طراحی ساده و مینیمال نداشته باشند به‌راحتی قابل تشخیص نیستند و مخاطب به اشتباه می‌افتد.

پس باید طراحی لوگو به بهترین نحو در عین سادگی و خلاقیت انجام شود. لوگوهای طراحی شده توسط طراحان کروماکی لند دارای این ویژگی هستند.

طراحی لوگو

2) تأثیرگذاری

وقتی به لوگو نگاه می‌کنیم باید تأثیرگذار باشد، یعنی به صورت نامحسوس ما را جذب خود کند و به‌طوری‌که ما را نسبت به برند کنجکاو سازد. این تأثیرگذاری باعث می‌شود برند در گوشه‌ای از ذهن مخاطب بماند و برند شما را همیشه یکی از انتخاب‌های خود قرار دهد. همچنین یک لوگوی حرفه‌ای باعث می‌شود تبلیغ‌ها هدفمندتر و مؤثرتر انجام شده و باعث رشد شما شود.

اگر لوگوی شما با رعایت روان‌شناسی رنگ و اشکال و مطابق با استانداردهای موجود طراحی شود به‌راحتی می‌تواند در ذهن مخاطب برند شما تأثیر بگذارد.

طراحی لوگو

3) مرتبط بودن

تمام المان‌هایی که در طراحی لوگو استفاده می‌شود باید مربوط به برند شما باشد. اگر شما فروشنده کفش هستید باید در لوگوی شما مشخص باشد که به کفش مربوط هستید. درواقع لوگو است که می‌گوید شما چه کسی هستید؟ قصد شما چیست؟

متخصصین کروماکی لند با کسب اطلاعات از کسب‌وکار شما با به‌کارگیری تکنیک‌های طراحی المان‌های مرتبط با حیطه کاری شمارا به لوگویی جذاب تبدیل می‌کنند.

لوگوی کروماکی لند یک نمونه موفق طراحی لوگو این مجموعه است که با توجه به آن می‌توان فهمید که رنگ استفاده شده نشان از محصولات کروماکی است. در عین حال در قسمت بالایی شاهد المانی هستیم که اشاره به محصولات تولید محتوایی دارد.

طراحی لوگو

4) منحصربه‌فرد باشد

لوگوی برند شما باید متمایز با رقبای شما باشد چراکه این لوگو است که امضای برند شما است. اگه لوگو متمایز نباشد باعث می‌شود از رقبای خود جا بمانید. پس سعی کنید طراحی لوگوی خود را به یک طراح حرفه‌ای بسپارید.

منحصر به فرد بودن لوگوی شما باعث می‌شود که راحت‌تر در ذهن مخاطب خود جای باز کنید. استفاده از لوگوهای کپی شده به‌شدت خودداری کنید. طراحان ما لوگویی در اختیار شما قرار می‌دهند که تاکنون در جایی ندیده‌اید.

مزایا لوگو

5) متناسب و درخور باشد

لوگو برند شما باید متناسب با کاری باشد که انجام می‌دهید، اگر کارتان را باکیفیت و به نحو احسن انجام می‌دهید پس باید لوگوی شما هم باکیفیت و در حد کار شما باشد. لوگو را به چشم سرمایه‌گذاری نگاه کنید، در آینده نشان کاری شما خواهد بود پس به آن بها دهید

حتماً طراحی لوگوی خود را به اشخاصی بسپارید که مانند شما برای کارتان اهمیت قائل باشند.

طراحی لوگو

6) در یاد و خاطره‌ها بماند

نماد برند شما باید به‌گونه‌ای باشد که هنگامی که مشتری شما با دیدن آن در ذهنش حک شود. این ویژگی هنگامی حاصل می‌شود که طراح لوگوی شما با روان‌شناسی رنگ‌ها و اشکال و علائم آشنایی داشته باشد. طراحی لوگوی به‌یادماندنی کار هرکسی نیست.

مجموعه کروماکی لند در اختیار شماست تا لوگوی شما را به نحوی طراحی کند که در ذهن افراد باقی بماند.

انواع لوگو

لوگو دارای انواعی است که هنگام طراحی آن باید باتوجه‌به درخواست مشتری و مخاطبان آن توجه شود. همچنین علم طراح نیز باید لحاظ شود سپس برآیند کلی لوگوی برند شماست.

1) تایپوگرافی

این نوع لوگو با به کار گیری حروف به اشکال خاص در کنار هم قرار می‌گیرند و طرح زیبا و نمادینی خلق می‌کنند. این نوع لوگو در بین کاربران ایرانی بسیار پرطرفدار است

2) تصویری

با رسم و قرارگیری المان‌های مختلف مرتبط با برند شما در کنار هم به وجود می‌آید. انجام پروژه این نوع لوگوها در بین طراحان مشکل‌تر است.

3) تلفیقی

با تلفیق تایپوگرافی و لوگوی تصویری در کنار هم انجام می‌شود. طراحی این لوگو زمان بیشتری از دیزاینر می‌گیرد چراکه از دو نوع طرح در آن استفاده شده است.

کروماکی لند آماده طراحی هر نوع لوگویی که شما می‌خواهید است.

ضرورت طراحی لوگو

اگر از افرادی که صاحب شرکت‌های بزرگ هستند در مورد اهمیت لوگو سؤال کنید؛ حتماً بخشی از موفقیت خود را مدیون لوگوی خود می‌دانند. یک لوگوی خوب باعث می‌شود که در ذهن مخاطب جایی برای خود داشته باشید. همچنین از این جهت اهمیت دارد که اگر به‌درستی طراحی و اجرا شود، نشانگر هویت و شخصیت برند شما است. این شخصیت باعث درخشش هرچه بیشتر برند شما خواهد شد.

پس باید اجرای طرح لوگوی خود را به دست افراد متخصص و مجرب بسپارید تا در نهایت بتوانید به موفقیت بیشتری برسید.

طراحی لوگو

مزایای استفاده از یک لوگو خوب

  • تأثیر مثبت بر روی برند شما
  • تمایز از رقبای خود
  • ایجاد حس اعتماد در مخاطب
  • استفاده در تبلیغات
  • قابلیت ثبت لوگو
  • استفاده در تبلیغات

 

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی تمامی لوگوها به صورت اختصاصی برای هر مشتری توسط کروماکی لند انجام می‌شود. این ویژگی باعث افزایش قدرت برندینگ شما می‌شود و در نهایت باعث می‌شود چند قدمی از رقبای خود جلوتر باشید.

بین بیشتر جلب توجه و حرفه‌ای طراحی شدن لوگوی برند شما ارتباط مستقیمی وجود دارد. پس حتماً به این موضوع توجه کنید تا برندینگ قوی‌تری داشته باشید.

لوگوی حرفه‌ای و اختصاصی باعث ایجاد حس اعتماد در مخاطبان شما می‌گردد. اگر لوگوی کپی و شبیه با رقبای خود داشته باشید باید بدانید که باعث تبلیغ منفی برند خود خواهید شد.

اگر می‌خواهید طعم طراحی لوگوی حرفه‌ای را بچشید آن را به متخصصان کروماکی لند بسپارید.

طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو

هزینه نهایی این خدمت به عوامل بسیاری همچون زمان گذاشته شده، مشاوره، پیچیدگی طرح و غیره بستگی دارد. گاهاً مشاهده می‌شود که افرادی بدون فکر قبلی شروع به طراحی در نرم‌افزار می‌کنند، این حرکت بسیار غیرحرفه‌ای است و باید چندین مرحله قبل از ورود به نرم‌افزار انجام شود.

در نهایت اگر می‌خواهید از به طور حرفه‌ای حرفه خود را شروع کرده یا ادامه دهید، کروماکی لند می‌تواند یک نقطه شروع یا بهبود خوبی برای برند شما باشد. مطمئن باشید از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.[/vc_column_text][us_message]جهت مشاوره و یا سفارش طراحی لوگو باما تماس بگیرید.[/us_message][/vc_column][/vc_row]