چگونگی افزایش کیفیت کلاس آنلاین

بی شک روش های زیادی برای افزایش کیفیت در کلاس آنلاین وجود دارد که در ادامه به بخشی از آن ها خواهیم پرداخت. دنیای آنلاین به دلیل ویروس کرونا به طور کامل به دنیای مجازی انتقال پیدا کرده است و به این ترتیب بسیاری از کسب و کار ها و همین طور بسیاری از افراد به کار های مجازی و همین طور به مشاغل آنلاین روی آورده اند. شما با استفاده از تکنولوژی های مختلفی مانند کروماکی این امکان را خواهید داشت تا محتوا هایی با کیفیت و همین طور جذاب تولید کنید و همین طور بیش از پیش کاربران بیش تری را به سمت خود جذب کنید. البته شما ممکن است یک استاد دانشگاه یا یک معلم دبیرستان باشید و بخواهیم کیفیت کار های خود را بیش تر کنید. برای همین ما لیست زیر را برای شما گردآوردیم تا با کمک آن قادر باشید تا بسیاری از کار های خود به پایان برسانید و همین طور از نظر کمیت و همین طور کیفیت کلاس های بهتری را برگزار نمایید. پس در ادامه با کروماکی لند همراه باشید.

استودیوی کروماکی خانگی

بهره گیری از دوربین فیلم برداری خوب و میکروفون عالی

همانند اینفلوئنسر ها در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک این امکان نیز به استادان دانشگاه و همین طور معلمان یا شاید افرادی که می خواهند از راه تدریس آنلاین به کسب درآمد بپردازند داده شده است تا با بهره گیری از یک دروبین فیلم برداری خوبی به صورت کامل کیفیت کار های خود را تا حد زیادی افزایش دهند. این امکان به شما داده شده است تا با بهره گیری از وسایل و تکنولوژی های مختلف کیفیت کلاس های آنلاین خود را تا حد زیادی بالا ببرید و به این ترتیب کار های بسیاری را به سرانجام برسانید. البته شما حتما و صد درصد لزومی نخواهید داشت که یک دوربین فیلم برداری با کیفیت و بسیار گران قیمت خریداری نمایید تا قادر به برداشت لحظات و همین طور کلاس های مختلف باشید. در بیش تر اوقات شما فقط به یک تلفن همراه یا همان اسمارت فونی نیاز خواهید داشت که بتواند با کیفیت قابل قبول به ضبط فیلم های مختلف بپردازید و کار های گوناگونی را به سرانجام برسانید. این امکان به شما داده شده است تا با استفاده از یک میکروفون با کیفیت خوب برای مثال مدل بویا M1 نیز قادر به برداشت عکس ها و همین طور فیلم های گوناگون باشید و همین طور کار های بسیاری را انجام دهید. صدا اهمیت زیادی دارد و باید هر دو موضوع یعنی کیفیت تصویر و همین طور کیفیت صدا را در نظر داشته باشید. همچنین نرم افزار های ادوبی در این موضوع به شما می توانند کمک کنند تا بهتر محتوا های آموزشی خود را بازاریابی نمایید. لباس کروماکی هم گزنیه ای جذاب برای افزایش کیفیت ویدیو آموزشی محسوب می شود.

از نورپردازی غافل نشوید

گفتنی است در این بازار تا به امروز دو تا از بهترین محصولات عرضه شده است که یکی از آن ها سافت باکس و دیگری رینگ لایت نام دارد. با هر دوی این محصولات شما می توانید نور محیط و همین طور کیفیت فیلم برداردی و عکس برداری خود را تا حد زیادی افزایش دهید و به این ترتیب محتواهای بهتری تولید کنید و کلاس های آنلاین بهتری داشته باشید. پس اگر می خواهیم همین حالا کیفیت کار را چندین برابر کنید، شما نیاز دارید که نور پردازی محیط خود را بهبود ببخشید. به یاد داشته باشید که شما می توانید با استفاده از ابزار های مختلفی مخصوصا سافت باکس ها این کار را انجام دهید و به این ترتیب قادرید حتی کسب و کار آنلاین خود را در این حوزه شروع کنید و کار های بسیاری را به سرانجام برسانید. پس همین حالا بهتر است به فکر خرید یک نور پردازی سطح بالا باشید. در ادامه می خواهیم به یکی از مهم ترین ویژگی ها برای داشتن یک کلاس آنلاین با کیفیت داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

بهره گیری از فون کروماکی

به آخرین روش و ترفند برای افزایش کیفیت کلاس های آنلاین رسیدیم. اما باید به داشته باشید که شاید بهره گیری از یک فون کروماکی شاید بهترین روش برای شما باشد تا به صورت چشم گیری کیفیت کلاس های آنلاین خود را بهبود ببخشید و همگان را شگفت زده نمایید. با استفاده از وسایلی مانند استودیوی کروماکی خانگی و همین طور فون عکاسی این امکان را خواهید داشت تا در خانه تان یک استودیوی حرفه ای برای تولید محتوای ویدیویی یا حتی عکس برداری بسازید و به این ترتیب مانند حرفه ای قادر به برگزار کلاس آنلاین باشید. گفتنی است فون کروماکی پرتابل نیز در اختیار شما قرار گرفته است تا این اجازه را به اساتید دانشگاه و همین طور معلم های مختلف بدهید تا قادر به افزایش کیفیت کار های خود باشید. این امکان برای شما فراهم شده است تا با استفاده از فون کروماکی قادر به حذف بک گراند فیلم ها یا عکس های خود باشید و به این ترتیب قادر به تعویض بک گراند این دسته محتوا ها به راحتی خواهید بود. پس دیگر نیازی نیست نگران محیط به هم ریخته باشید وقتی در حال مرتب کردن خانه تان باشید. بدون نگرانی شما قادر خواهید بود که کار های مختلفی را به سرانجام برسانید. همچنین فراموش نکنید با استفاده از نرم افزار های مختلف و با بهره گیری از فون کروماکی این امکان را شما خواهید داشت تا طیف وسیعی از افکت ها و همین طور جلوه های ویژه را در محتوا های شبکه های اجتماعی خود مانند تیک تاک بهره ببرید. پس همین حالا اقدام به خرید یکی از همین پرده های سبز کنید.

استودیوی کروماکی

جمع بندی و کلام آخر

در آخر باید به این موضوع بپردازیم که شما با بهره گیری از تکنولوژی های مختلف مانند فون کروماکی، بهره گیری از یک تلفن همراه با یک دوربین کیفیت بالا و همین طور میکروفون های مختلف و نور پردازی بالارده نه تنها می توانید کلاس آنلاین بهتری را برگزار کنید، بلکه سطح خود را در تدریس آنلاین نیز به طور زیادی افزایش دهید. به این ترتیب قادر به انجام کار های مختلف خواهید بود. این امکان به شما داده شده است تا با استفاده از تمامی این تکنولوژی ها حرفه ای تر باشید.