تولید محتوا متنی

از تولید محتوا تا فروش محتوا در درکنار شما هستیم

ساخت محتوا استاندارد

تولید محتوا متنی چرا و چگونه؟

روزانه حجم عظیمی از اطلاعات توسط نویسندگان، محتوا سازان و فعالان این عرصه تولید و وارد اینترنت می‌شود. این اطلاعات می‌تواند به‌صورت متن، عکس یا ویدئو باشند. اما چگونه این محتواها به دست ما و شما می‌رسد؟ بله ما اکثراً توسط موتورهای جستجو خواسته خود می‌رسیم. اگر اقرار نباشد موتورهای جستجو کار ما را تا حد زیادی راحت کرده‌اند. کافی است گوگل را باز کرده و کلمه‌ای در آن بنویسید. تولید محتوا متنی برای سایت‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، همواره مدیران سایت‌ها در صدد استخدام یک تولید کننده محتوا متنی‌ای هستند که به کار خود تسلط دارد. چراکه حدود 90 درصد مطالب سایت توسط این افراد تولید می‌شوند. این افراد باید به کار خود مسلط بوده و به آن پایبند باشند.

تولید محتوا متنی

تولید کننده محتوا خوب چه کسی است؟

کسی است که از اهمیت کارش آگاه است و همیشه در صدد تولید محتوای متنی مطابق اصول نگارشی و سئو است. تولید محتوای متنی سایت خود را به افراد کار درست بسپارید، چرا که سرنوشت سایت شما در دستان اوست. کروماکی لند در اختیار شماست، اگر نیاز به تولید محتوا کار دارید این صفحه را تا انتها بخوانید.

اهمیت محتوا متنی

اگر تا اینجا بااهمیت این موضوع آشنا نشدید باید این را بدانید که تولید محتوا برگ برنده شماست. چراکه موتورهای جستجو باهوش هستند، فرق محتوای بد و خوب را تشخیص می‌دهند. هدف آنها راضی نگه‌داشتن مخاطبان است، وظیفه شما نیز همین است! در یک کلام باید مخاطبانتان از محتوا تولیدی شما راضی باشند تا به موتورهای جستجو راه پیدا کنید. ما این کار را برایتان انجام خواهیم داد.

تولید محتوا متنی

1)راهیابی به موتورهای جستجو

اگر می‌خواهید به موتورهای جستجو راه پیدا کنید باید راه آن را بلد باشید. راه‌حل بسیار ساده‌ای دارد آن هم تولید محتوا متنی مفید است. این‌گونه وارد نتایج جستجو می‌شوید و از ورودی‌های رایگان به سایت خود بهره‌مند می‌شوید. تولید محتوا کلید ورود به نتایج ارگانیک موتورهای جستجو است چرا که نتایج ارگانیک تبلیغی رایگان برای برند شماست.

موتور جستجو

2) نتایج برتر

زمانی که وارد نتایج ارگانیک موتورهای جستجو شدید حال نوبت رقابت است. باید بگویم که رقابت سنگینی برای جایگاه‌های صفحه اول برقرار است زیرا همه دوست دارند لینک اول باشند، این کار با تولید محتوا متنی شما ارتباط دارد. اگر شما هم از اهمیت این موضوع آگاه باشید و برای آن چاره‌ای بیندیشید، قطعاً جایگاه شما در میان نتایج برتر است و ما شما را به اولین‌ها می‌رسانیم.

نتایج جستجو

3) جذب مخاطب بیشتر

هر چه به نتایج اول نزدیک‌تر باشید، ورودی‌های سایتتان هم بیشتر می‌شود. اینجاست که اهمیت تولید محتوا متنی خود را نمایان می‌شود. هرچه مخاطبان بیشتری داشته باشید، در آمد شما نیز بالاتر می‌رود. باید بدانید که اول محتوا می‌آید سپس مخاطبان شما نیز به همراه آن وارد می‌شوند. پس قدم اول جذب مخاطب تولید محتوا است، به عبارتی محتوا با ما، سایت از شما!

تولید محتوا متنی

مزایای تولید محتوا متنی

حال که از اهمیت این موضوع آگاه شدید نیاز است کمی در مورد مزیت‌های آن بدانید. تولید محتوای متنی درست و مناسب دارای مزایای بسیاری برای کسب‌وکار و سایت شما است.

1) افزایش فروش و بهره‌وری سایت

پس از اینکه محتوای خوبی تولید کردید، زمان برداشت دسترنج شماست. پاداش شما افزایش میزان فروش و بازدید از سایت شماست که می‌تواند در آمد شما را به‌صورت باورنکردنی بالا ببرد. هسته اصلی سایت شما محتواهای شما هستند. همین حالا فکرهایتان را بکنید و بار تولید محتوا را بر دوش ما بگذارید.

مزایا تولید محتوا متنی

2) افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو

مزیت دیگر آن این است که شما یک سایت مفید و مثبتی نزد موتورهای جستجو شناخته می‌شوید. در این هنگام سایت و رسانه شما از ارزش زیادی برخوردار است و قابلیت درآمدزایی بی‌نظیری دارد. کافی است تولید محتوای متنی خود را به دست افراد کاربلد بسپارید.

3) افزایش اعتبار سایت میان مخاطبان

همچنین در این حالت مخاطبان سایت شما از اعتبار سایت شما آگاه هستند، شما نزد آنها نقش رسانه اصلی را بازی می‌کنید و انتخاب اول آنها شما هستید. بله این قدرت تولید محتوا متنی است. هیچ‌گاه آن را دست‌کم نگیرید. کروماکی لند نیز از اهمیت آن مطلع است و آماده کمک‌رسانی به شماست.

مزایا تولید محتوا متنی

ویژگی‌های محتوا متنی

اگر تولید محتوای متنی خود را به دست فرد مناسبی قرار دهید، مطالب تولیدی او از این سه ویژگی مهم برخوردار است. از اهمیت این سه موضوع هرچه گفته شود کم است. آخرین کاری که شما قصدش را دارید دست‌کم گرفتن این سه موضوع است!

1) مطابق با اصول ویراستاری

تولیدکننده محتوا باید اصول ویراستاری متون را بداند و از دایره کلمات خوبی برخوردار باشد. همچنین دانستن زبان دوم همانند انگلیسی به تولید محتوا آنها کمک زیادی می‌کند. چراکه محتوا تولیدی باید کاملاً یونیک باشد. نویسنده باید مخاطبانتان را بشناسند و به زبان و لحن آنها سخت بگویند. مطلب باید طوری نوشته شود که از بچه 10 ساله تا پیرمرد 50 ساله قادر باشد آن را متوجه شود و محتواهای تولیدی توسط تیم ما از این ویژگی برخوردار است.

تولید محتوا متنی

2) مخاطب‌پسند

اول از همه تولیدکننده محتوا باید بداند برای چه کسی تولید محتوا می‌کند. بله تولید محتوا متنی برای مخاطب است، نه برای موتورهای جستجو! این اصل باید مبنای کاری نویسنده شما باشد. مخاطب‌ها بسیار باهوش هستند و فرق محتوای مفید و ماورای آن را به‌راحتی تشخیص می‌دهند، پس شما هم باید در انتخاب‌هایتان آنها را در نظر بگیرید. ما از اهمیت این موضوع آگاه هستیم و برای مخاطبانتان ارزش قائل هستیم.

تولید محتوا متنی کاربر پسند

3) مطابق با اصول سئو

محتواهایی که تولید می‌شوند باید برای موتورهای جستجو بهینه شوند. در این صورت است که موتورهای جستجو می‌فهمند مطلب شما درباره چیست؟ چه اهدافی دارد؟ اگر محتوایتان بر اساس اصول سئو نوشته نشود و بهینه نباشد، می‌تواند عواقب بدی برای وب‌سایت شما داشته باشد. حتی این وضعیت می‌تواند باعث لحاظ شدن نمره منفی در کارنامه سایتتان در موتور جستجو شود.

تولید محتوا متنی

چرا باید کروماکی لند را انتخاب کنم؟

کروماکی لند چندین سال است که در این حوزه دارای فعالیت است و از دشواری‌های راه آگاه است و می‌تواند مشاور ارزشمندی در این راه برایتان باشد. ما آماده هستیم تا شما را به بهترین جایگاه‌ها برسانیم، جایگاهی که حق شماست. از ابتدای مسیر تا انتهای مسیر در کنار شما خواهیم بود.

از تولید محتوا تا فروش محتوا همراهتان هستیم!

جهت مشاوره و یا سفارش طراحی لوگو باما تماس بگیرید.

فهرست